• +380 67 929 2771
  • info@medbat.org.ua
  • 22 Червня 2018
  • 1368
  • 0

“Волонтери та добровольці – сіль землі”. Лідер ПДМШ Геннадій Друзенко виступив на Національному форумі “Трансформація України”

Волонтерів і добровольців, які в 2014-2015 роках врятували саму українську державність, євангельською мовою можна назвати сіллю землі. Такою заявою президент Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко розпочав свій виступ на Національному форумі “Трансформація України”, який відбувся сьогодні в Києві.

“Їх небагато, порівняно з усім українським суспільством, але саме завдяки цим людям ми сьогодні сидимо в мирному Києві й говоримо про серйозні фундаментальні речі”, – сказав керівник ПДМШ.

Друзенко презентував мобільний шпиталь, підкресливши, що і сьогодні в степах Донбасу 26 медиків добровольців ПДМШ несуть свою місію і в військових частинах, і в прифронтових лікарнях. “І, без перебільшення, вони повертають не тільки здоров’я – вони повертають надію та віру в Україну тим, хто її майже втратив”.

Говорячи про трансформацію України, Друзено висловив переконання, що без “пасіонарності, віри і жертви”, які демонструють волонтери та добровольці, жодна трансформація неможлива.

Геннадій Друзенко також підкреслив, що за роки незалежності ми великою ціною набули достатній досвід, аби “перетворити цю державу на таку, яку заслуговує цей дійсно великий народ”.

Звертаючись до політиків та усіх, хто має довіру суспільства, він попросив “не відкладати на майбутнє, а вже сьогодні братися за втілення в життя великого проекту, про який ми сьогодні говоримо, долучаючи тих людей, які не словом, а ділом довели, що не просто люблять цю державу, не просто готові помирати за цю землю, а готові бути українськими вашингтонами”.
 

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    +380 67 929 2771


© Copyright 2017 ПДМШ