• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 06 Липня 2017
  • 664
  • 0

“Кадровий голод” – до приїзду медиків ПДМШ окуліста в Білокуракиному не бачили 10 років

У селищі Білокуракине на Луганщині місцевих пацієнтів обстежують і лікують три лікарі-спеціалісти Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова: хірург, окуліст і травматолог. Також двічі на тиждень до кінця липня медики-добровольці будуть виїжджати у віддалені села району, розповіла Луганська ОДТРК у середу.

Мешканка Білокуракиного поскаржилася репортеру, що свого окуліста в селищі немає вже 10 років, тож лікування жінці призначала місцева медсестра. Тому пацієнти кажуть, що потрапити на прийом до спеціаліста, та ще й такого високого рівня – велика удача. Головний лікар Білокуракинської районної центральної лікарні Олександр Данилко також задоволений присутністю пироговців, хоча лікарня подавала заявку на більшу кількість лікарів, бо “у нас кадровий голод”.

Окуліст Олег Моргун є ще й сертифікованим інструктором з тактичної медицини. У волонтерському русі він з початку 2016 року. “Ідея поволонтерити саме в ПДМШ зріла у нас віддавна. Нам це цікаво” – сказав він. За словами хірурга Павла Добри, місія ПДМШ полягає в тому, аби протягом місяця надати максимально можливу допомогу місцевому населенню.

Як заявив в журналістам ОДТРК віце-президент ПДМШ з питань логістики Ігор Буйвол, “з 2014 року ми підсилюємо медицину як у збройних силах, так і в цивільних лікарнях, аби підняти статус української держави та показати, що люди у нас однакові і на сході, і на заході”.

У передачі також було підкреслено, що так само лікарі-добровольці мобільного шпиталю зараз допомагають лікувати й обстежувати мешканців Станиці Луганської, Новоайдару і Попасної.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ