• +380 63 120 5434
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 08 Лютого 2017
  • 119
  • 0

Менш ніж за 10 днів у Авдіївці медики ПДМШ надали допомогу більш як 50 людям і допомогли відновити роботу станції швидкої допомоги

Від 30 січня до 7 лютого загін Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, який розгорнуто в Авдіївці, надав допомогу більш як 50 людям, а також відновив діяльність Авдіївської станції швидкої допомоги. Про це на спільній прес-конференції з Рухом Валентина Наливайченка «Справедливість» у Дніпрі повідомив командир загону, віце-президент ПДМШ Олександр Гагаєв.

«Ми, медики-волонтери, які третій рік перебувають на фронті, на відміну від держави, змогли за короткий термін відновити діяльність Авдіївської станції швидкої допомоги, – цитує Гагаєва Інформаційне агентство «МІСТ-ДНІПРО». – Ми змусили поставити там генератор і буржуйку і постійно виїжджаємо на виїзди. З 30 січня, коли ми туди приїхали, і до 7 лютого змогли надати допомогу більш ніж 50 людям. У тому числі надали допомогу рятувальнику, який вважався загиблим. В Авдіївці ворог домагається того, щоб місцеві жителі покинули місто. Залякують мирне населення, підриваючи снаряди поруч з об’єктами, де перебуває багато людей».

Як повідомляє iPress.ua, Валентин Наливайченко – лідер Руху «Справедливість», який є стратегічним партнером ПДМШ, відзначив, що медики цього добровольчого шпиталю першими почали надавати допомогу нашим бійцям і мирним мешканцям у Авдіївці.

«Пишаюся медиками Першого Добровольчого Мобільного Шпиталю ім. Пирогова! – також написав Наливайченко на своїй сторінці у Facebook. – Пишаюся нашим партнерством, співпрацею і дружбою! Вони – справжня українська медицина, вони – справжня українська держава, вони – справжнє патріотичне сьогодення і майбутнє України!»

Бої за Авдієвську промзону розпочалися 29 січня. У зв’язку із загостренням ситуації та на прохання Управління медицини катастроф та екстреної медицини МОЗ України частина медиків ПДМШ після місячної ротації у 30 ОМБр вирішила не їхати додому, а прийти на допомогу побратимам.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    +380 63 120 5434


© Copyright 2017 ПДМШ