• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 31 Січня 2017
  • 288
  • 0

Замість повернення додому медики ПДМШ після ротації відправилися в Авдіївку

У Авдіївці розпочав роботу загін з чотирьох евакобригад Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, який розгорнувся на базі підстанції швидкої допомоги. Як повідомив президент ПДМШ Геннадій Друзенко, сьогодні медики-добровольці вивозили хворих з місцевої лікарні, яка також піддається обстрілам, в Констянтинівку.
“Авдіївку продовжують інтенсивно накривати “градами” і “саушками”. У місті нема ні тепла, ні електроенергії”, – описав ситуацію в цій “гарячій точці” Донеччини керівник мобільного шпиталю.

У зв’язку із загостренням ситуації та на прохання Управління медицини катастроф та екстреної медицини МОЗ України частина медиків ПДМШ після місячної ротації у 30-й ОМБр вирішила не їхати додому, а прийти на допомогу побратимам. “Здали свої залізничні квитки у Волновасі та поїхали прямо на Авдіївку”, – сказав Друзенко.

Лідер Руху “Справедливість” – стратегічного партнера добровольчого шпиталю – Валентин Наливайченко, якому вдалося зв’язатися телефоном з командиром загону медиків-добровольців віце-президентом ПДМШ Олександром Гагаєвим, повідомив у Facebook, що з чотирьох лікарів і восьми фельдшерів сформовано чотири екіпажі.

Учора в ефірі Громадського радіо Геннадій Друзенко розповів, що раніше ПДМШ кілька разів пропонував направити до Авдіївки своїх лікарів, але завжди отримував відмову. “Завжди казали, що лікарів вистачає. Сьогодні зранку мені зателефонували із проханням терміново знайти лікарів і спрямувати в Адвдіївку”.

“Ми продемонстрували те, що було “фішкою” ПДМШ – мінімум бюрократії, максимум ефективності”, – наголосив керівник шпиталю в інтерв’ю, в якому також були обговорені й інші питання.

Бої за Авдієвську промзону розпочалися 29 січня і не припиняються вже третю добу.

На фото вгорі: Українські медики стоять на бронетранспортері після того, як вони доправили поранених військовослужбовців до лікарні у підконтрольній Україні Авдіївці, що у Донецькій області. 30 січня 2017 року. (Джерело: Радіо Свобода)

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ