![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2017/06/Radio_Liberty_logo.png)
На Луганщині висадився «педіатричний десант»
11 лікарів різного профілю – від педіатра до дитячого травматолога-ортопеда, включно з головним офтальмологом країни – з’їхалися на Луганщину. Це не консиліум і не наукова конференція. Вони приїхали обстежити щонайменше 800 дітей Рубіжного і поділитися власним досвідом. «Педіатричний десант» Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова провели свою уже четверту місію на Донбасі.