• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 24 Червня 2023
  • 244
  • 0

«Герої ПДМШ» – фотогалерея Костянтина Ліберова

Руку бійця, вкриту кіптявою війни та українським чорноземом, тримає рука лікаря в білій стерильній рукавичці – наче янгол спустився з небес аби затримати воїна на цьому світі, не віддати його передчасно сирій землі.

Фотограф з Одеси Костянтин Ліберов опублікував галерею вражаючих світлин про роботу медиків Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова на фронті – «Герої ПДМШ».

На цих фотографіях – біль, кров, піт і сльози тих, хто був готовий заплатити найвищу ціну за волю своєї Батьківщини зі зброєю в руках, і тих, хто відчайдушно намагається врятувати їх, коли цю ціну, здавалося б, уже заплачено.

Тому, мабуть, галерею можна було б назвати одним ловом – «Герої».

Фото: @libkos

«Світлини Костянтина і Влади Ліберових сьогодні бачив чи не кожен українець, – пише Vogue. – Емоційні й чесні кадри цих одеських фотографів неодноразово облітали соціальні мережі … Навіть Володимир Зеленський використав їхні роботи, щоб привернути увагу світу до жахів війни, які російські загарбники принесли на нашу землю».

До повномасштабної війни подружжя фотографів спеціалізувалося на love stories, і цілком успішно – були одними з найвідоміших у цій ніші на теренах колишнього СРСР, проводили майстер-класи та запускали курси.

На початку березня 2022 року фотомитці приєдналися до волонтерських організацій Одеси. «Весь час кудись їздили, щось відвозили та привозили, – розповідає Костянтин. В одну із таких поїздок Влада попросила мене взяти з собою фотоапарат. Жодного спеціального плану ми не мали, але вона знала, що фотографія – це головна справа нашого життя, одна з найбільших його цінностей. І так сталося, що нам треба було відвезти черговий вантаж на одеський залізничний вокзал, де ми стали свідками відправлення евакуаційних потягів на захід України. На наших очах чоловіки плакали, прощаючись зі своїми сім’ями, а діти не розуміли, що відбувається. Я зробив кілька кадрів просто на пероні та виклав їх у Instagram».

Дивитись галерею повністю на сайті Kostiantyn & Vlada Liberov.

Читати про Костянтина і Владу Ліберових на сайті Vogue.

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ