• 0800334903
 • info@pdmsh.ua
 • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886

  ЦИНІЧНА АРИФМЕТИКА

  Кожна гривня донатів ПДМШ заощадила державному бюджету 500 грн!

  Динаміку війни задають кілька засадничих факторів: мобілізація населення, технологічність озброєнь, військовий геній полководців (чи його відсутність) і ресурси, ресурси, ресурси…

  Наприклад, Німеччина програла Першу світову до того, як чобіт ворожого солдата ступив на її землю. Просто забракло ресурсів, що спровокувало революційні виступи, колапс імперії та капітуляцію з підписанням ганебного Версальського миру.

  Україна так відносно добре воює не тільки завдяки нашим хоробрим воїнам, а і тому, що фактично кожну другу гривню в бюджет України приносять іноземні партнери та союзники, а не українські платники податків. Але наразі і цього замало.

  За кожного загиблого на війні військовослужбовця українська держава виплачує його родині 15 млн грн компенсації. Якщо взяти озвучену Президентом цифру наших втрат — 30 тис., то Україна мала вже виплатити 450 млрд грн або понад 10 млрд євро.

  Подивимось на ці цифри під кутом ROI (окупність інвестицій) у фронтову медицину і продемонструємо, скільки державному бюджету заощадив Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова.

  Припустимо, що з 35+ тисяч пацієнтів ПДМШ від початку повномасштабної агресії ми врятували життя 10%, тобто 3,5 тис. військовослужбовців загинули б, якби на фронті не було наших медиків-добровольців. Множимо на 15 млн – і отримуємо більше 50 млрд грн. При цьому бюджет ПДМШ за цей час склав 100 млн грн.

  Проста арифметика свідчить, що на кожну гривню донатів ПДМШ ми заощадили державному бюджету 500 грн!!! І це без врахування десятків тисяч відносно легкопоранених і хворих!

  Тож продовжуйте донатити на ПДМШ! Пам’ятайте: кожна ваша гривня дозволяє не тільки врятувати життя, а й заощадити 500 грн. бюджетних коштів! А оскільки бюджетні гроші – це завжди гроші платників податків, то виходить наших з вами грошей.

  Така от цинічна арифметика.

  2022

  2021

   
  Звіт незалежного аудитора Фінансовий звітність мікропідприємства

   

  2020

  2019

  2018

  Фінансовий звітність мікропідприємства Фінансова звітність мікропідприємства Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва

   

  2017

  2016

  2015

  Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва

  ПРИМІТКА: Від початку пандемії ПДМШ згорнув свою діяльність у зоні збройного конфлікту на Донбасі, оскільки втрати від COVID-19 на порядок перевищували поточні втрати на фронті. На цей час майже всі наші медики-добровольці повернулись до своїх шпиталів. Відтоді й до початку повномасштабної російської агресії наприкінці лютого 2022 р. ПДМШ фактично було «законсервовано».

   

 • Телефон
  0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ