• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886

Як їх тільки не називали! І камуфляжні халати, і медичні джедаї, і янголи в білих халатах… Останнє, мабуть, характеризує їх найточніше, бо вони приходять на допомогу людям не заради матеріальних благ, не за славою і не в пошуку пригод, а виключно за покликом серця. Вони приходять туди, де їх потребують найбільше. Вони лікують від ран і хвороб – тіла і душі. І вони лікують країну – зшивають величезну рану, яку нанесла їй війна.

З кінця 2014 року в той чи інший час участь у Першому добровольчому мобільному шпиталі ім. Миколи Пирогова взяли майже півтисячі медиків, парамедиків, допоміжного персоналу. Враховуючи, що вони переважно працювали помісячно на ротаційній основі в далеких від комфорту прифронтових умовах, їх можна було б також назвати “500 медиків-спартанців”. Серед добровольців – люди самих різних спеціальностей, але всі – професіонали найвищого рівня. Є професори, доктори й кандидати наук; головні лікарі та завідувачі відділеннями; заступник міністра охорони здоров’я; головний офтальмолог МОЗ; головний серцево-судинний хірург Державного управління справами та керівник Національної медичної палати України. Є навіть один рок-музикант, один бармен, один білоруський психіатр з Нью-Йорка та один дійсний член Королівського медичного товариства.

Наші янголи “злітаються” на Схід з різних куточків України. Вони є представниками 25 її регіонів: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька і Чернігівська області та місто Київ – разом 175 міст, сіл і селищ.

Клацніть на логотипі ПДМШ на мапі, аби побачити статистику для відповідного регіону (станом на 1 серпня 2019 року):

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ