![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/Medevac.-Bakhmut.-Looking-from-the-ambulance.png)
Медевак. Бахмут. Погляд зі швидкої
Напевно, Бахмут – одна з найбільш гарячих точок на всьому російсько-українському фронті. Щодня через стабпункт цього напівзруйнованого міста проходять десятки наших поранених захисників.
ПДМШ від травня працює на цьому напрямку. Бригади та батальйони, що тримають Бахмутський фронт, змінюються, ми – залишаємось. Щодня медики-добровольці ПДМШ евакуюють на велику землю до п’яти поранених. Завдяки Сергію Литвинчуку, нам вдалося відзняти одну таку евакуацію. Вона нагадує нам і про щоденний подвиг медиків-добровольців, і про те, якою дорогою ціною, ЗСУ забезпечує відносний спокій у тилових містах. Відео оприлюднюється за люб’язної згоди автора.
© Сергій Литвинчук.