![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/277300673_3193917694216130_2750174012679493530_n.jpg)
Швидка ПДМШ – перша, яку побачили в Бородянці після окупації
Одна з бригад швидкої допомоги ПДМШ сьогодні перервали об’їзд лежачих хворих у Бучі та на прохання МЗС Франції поїхали до Бородянки, аби надати медичну, психологічну та гуманітарну допомогу двом французьким громадянам, які залишались у селищі під час російської окупації.
За словами медсестри Вікторії Крамаренко, мешканці Бородянки запевняли медиків-добровольців, що їхня швидка – перша, яку вони побачили після звільнення від окупантів.
У Бучі ця бригада надала допомогу вісьмом паліативним пацієнтам. Ще два екіпажі займалися евакуацією цивільних і госпіталізацією хворих у київських медичних закладах.