• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 21 Березня 2015
  • 287
  • 0

Артемівський мер подякував голові Наглядової ради ПДМШ

Артемівський міський голова Олексій Рева надіслав листа Урядовому уповноваженому з питань етнонаціональної політики — голові Наглядової ради ПДМШ ім. Миколи Пирогова Геннадію Друзенку, в якому висловив подяку за допомогу й вагомий внесок в охорону здоров’я цього міста в Донецькій області.

В такий непростий для нашої країни час Ваша діяльність разом з ПДМШ ім. М. Пирогова уособлює в собі всі найкращі якості людини! Дякуємо Вам за виявлену людську сердечність та чуйне ставлення до людей, які вкрай потребують допомоги, — йдеться в листі.

Коментуючи листа, Геннадій Друзенко наголосив на величезній важливості того, що ПДМШ ім. М. Пирогова був сприйнятий місцевим населенням і муніципальною владою не лише як добровольчий медичний підрозділ на посилення медичної служби ЗСУ, а й як щира допомога місцевим лікарям та мешканцям. Урешті-решт, кожне обстеження, операція чи просто гуманітарна допомога місцевим мешканцям, яку надає наш шпиталь, є ще однією цеглинкою у міцний фундамент нової єдиної України, про яку усі ми мріємо і за яку боремось — сказав Друзенко.

Перший добровольчий мобільний шпиталь працює в Артемівську від 11 лютого 2015 р. на базі Центральної районної лікарні в рамках другої й поточної третьої місії, яка триває з 6 березня. За цей час медики-волонтери здійснили 74 евакуації, надали допомогу 86 терапевтичним пацієнтам і провели 18 хірургічних операцій. Медичну допомогу шпиталь надає як військовим, так і цивільному населенню.

Жодного летального результату.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ