• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 31 Жовтня 2016
  • 240
  • 0

Бійці 30 ОМБр отримали ще одну “продуктову посилку” від медиків-добровольців ПДМШ

Повний причеп домашньої консервації від мешканців сіл Постольне і Червоне на Сумщині був доставлений в розташування 30 окремої механізованої бригади і розвезений по позиціях. Як повідомила анестезіолог-реаніматолог Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) ім. Миколи Пирогова Марина Білінська, до коробок з харчами були також вкладені зворушливі листи до бійців і дитячі малюнки.

За словами Марини, яка щойно повернулася з Донеччини, збирання продуктів для захисників України ініціювали та організували її батьки: голова Постольненської сільради Роман Миколайович Білінський та головний лікар місцевої амбулаторії Антоніна Володимирівна Білінська. Листи і малюнки були власною ініціативою самих селян.

“Приблизно місяць тому я по телефону попросила батька привезти саме “закрутки”, бо овочів – картоплі, моркви – вже повно, а “закруток” майже не було”, розповіла Марина, яка впродовж трьох місяців лікувала наших захисників на передовій. За місяць назбирали та упакували в коробки банки з консервацією – помідори, огірки, варення, компоти, аджика, салати. Роман Миколайович разом з іншим волонтером, водієм Сергієм Леоненком, привезли це все на Донеччину. Продукти залишили бійцям 30 ОМБр, а Марину забрали звідти додому.

Лікар анестезіолог-реаніматолог Сумської міської клінічної лікарні № 1 Марина Білінська три місяці працювала в медичному пункті одного з батальйонів бригади у складі ПДМШ. Її батько також пов’язаний з цим добровольчим шпиталем: восени 2015 р. він брав участь у рекордному кардіоскринінгу, який ПДМШ провів на Хмельниччині і в перебігу якого лікарі-пироговці обстежили 22 433 мешканці 565 населених пунктів.

Тижнем раніше бійці 30 ОМБр отримали майже 20 т харчів, зібраних мешканцями Оратівського району на Вінниччини за ініціативою іншого медика ПДМШ – анестезиста Руслана Карімулліна.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ