![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2017/07/Vikka.jpg)
Черкаський хірург прооперував близько 200 поранених в ато військових
Замість зброї – скальпель. Смілянського хірурга та його колег, які рятують військових у зоні АТО, називають янголами у білих халатах. Черкаський медик провів уже три ротації у якості хірурга у прифронтовій зоні. Наразі самовідданий лікар готується до четвертої поїздки на Донбас. Про свої військові будні він розповів сайту vikka.ua.