• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 13 Вересня 2017
  • 1374
  • 0

Дівчата MedStar Медевак ПДМШ

Бойові дівчата! Кожна з них – приклад для багатьох! Хочу розповісти вам про кожну з тих, хто зображений на світлинах.

Ірина Чекан. Працює та живе на Дніпропетровщині. Лікар швидкої допомоги. За 10 місяців безперервного перебування у складі ПДМШ на одній з передових позицій стала справжньою “мамою” для багатьох військовослужбовців. Врятувала – в прямому сенсі – від смерті близько 10 воїнів.

Має особисту відзнаку командира 30-ї Окремої механізованої бригади, та відзнаку Міністерства оборони “За сприяння Збройним Силам України”

Вікторія Зубкова. Живе в Києві. Фельдшер. У квітні 2015 року вперше потрапила в ротацію до ПДМШ ім. Миколи Пирогова. Одна із тих, хто створює кістяк #Медеваку. Має особисту відзнаку командира 30-ї бригади, та відзнаку МО “За сприяння Збройним Силам України”. На рахунку Вікторії врятовані життя на Світлодарській дузі та на позиціях ЗСУ в секторі М.

Марина Білінська. Лікар анестезіолог-реаніматолог із 16-річним досвідом. Живе та працює в Сумах. У складі ПДМШ з літа 2015 року. Має особисту відзнаку командира 30-ї бригади, відзнаки МО “За сприяння Збройним Силам України” та “Знак Пошани”.

Ольга Завялова. З квітня 2015 року разом з ПДМШ рятує життя наших воїнів. Має відзнаку МО “За сприяння Збройним Силам України”. Парамедик. Живе та працює в Києві.

Дзвенислава Хирівська. Тендітна молоденька львів’янка, яка за один місяць провела навчання з надання першої домедичної допомоги для 127 військовослужбовців. Лікар. Інструктор ТССС.

Світлана Скляр. Фельдшер медицини невідкладних станів з Полтави. Сьогодні вона несе бойове чергування в гарячому кліматі сектору М, а на початку зими, при 20-градусних морозах, під обстрілами російських танків, надавала допомогу цивільним пораненим міста Авдіївки. Якщо ви побачите на вулиці цю маленьку худеньку дівчинку, то ні за що не здогадаєтесь, що перед вами справжній герой з великим серцем! Має відзнаку МО “За сприяння Збройним Силам України”.

Уляна Стефанець. Операційна медсестра з Івано-Франківщини. В часи сильних обстрілів надавала допомогу пораненим в лікарні м. Щастя, куди поїхала сама, за покликом серця. Так само, за покликом серця, стала до лав бригади медичної евакуації ПДМШ.

Наші дівчата, Берегині, ми пишаємось вами, ви – взірець мужності, безкорисливості та самовідданості!

Бережи вас Господь!

Олександр Гагаєв

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ