• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 24 Грудня 2022
  • 198
  • 0

Ісус тебе дістане, – каже Путіну американська медикиня з передової в Україні

ДОНЕЦЬКИЙ ФРОНТ, 23 грудня (Reuters) – «Візьміть хлопця з пораненням грудної клітини», – гаркнула американська медсестра-волонтер Дженніфер Маллі під звуки канонади поблизу донецької лінії фронту, сортуючи поранених українських солдатів, перш ніж вона знайшла час, аби передати особисте попередження президенту Росії Владіміру Путіну.

Маллі працювала медсестрою швидкої допомоги в лікарні в Лос-Анджелесі до травня, коли після звернення президента Володимира Зеленського вона прибула до східного регіону, який загруз у конфлікті протягом більшої частини 10-місячної війни.

Відтоді в складі Першого добровольчого мобільного госпіталю імені Миколи Пирогова вона допомагає рятувати українські життя.

«Я сумую за своїми (двома) дочками, але вони розуміють і вірять у боротьбу, яка відбувається тут, в Україні, і повністю підтримують мене та знають, що я виконую важливу роботу», — сказала вона Reuters у машині швидкої допомоги, яка перевозила бійця вже в стабілізованому стані до лікарні.

Маллі, який двічі працювала медсестрою та лікарем в Афганістані, походить із сім’ї військового.

Жоден із її родичів не був поранений під час служби, каже вона, що різко контрастує з «жахливими руйнуваннями, смертю та пораненнями», свідком яких вона зараз стає щодня, і в яких вона звинувачує безпосередньо російського лідера.

«Я молюся, щоб він постав перед судом за ці… жахливі звірства», — сказала вона.

«Але я впевнена, що якщо він уникне суда в цьому житті, він буде притягнутий до відповідальності у потойбічному, бо ти розлютив Ісуса, і він іде по тебе, Путін, він іде».

Також дивитись відео на сайті Reuters.

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ