• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 01 Травня 2022
  • 565
  • 0

Кампанія на GoFundMe має на меті зібрати кошти на придбання броньованих швидких для ПДМШ. На першому етапі – 380 тис. канадських доларів

Сьогодні на GoFundMe запустили кампанію, аби зібрати кошти на придбання п’яти броньованих автомобілів швидкої допомоги для України. На першому етапі заплановано мобілізувати 385 тис. канадських доларів (300 тис. дол. США)

Зак у компанії своїх двох собак-рятувальників

Фандрейзингову кампанію організував канадець Зак, менеджер по зв’язках із пресою Молодіжного симфонічного оркестру Вест-Айленду, за домовленістю з головою Наглядової ради ПДМШ Геннадієм Друзенком.

Кінцевим бенефіціаром кампанії є ПДМШ. «Проте, позаяк кампанії на GoFundMe не переказують гроші до України, я не мав іншого виходу, як тільки взяти на себе роль проксі-бенефіціара ПДМШ, аби передати кошти Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. Миколи Пирогова в повному обсязі згідно з аудиторською перевіркою бухгалтерської фірми KMRS у Монреалі», – пояснює Зак на сторінці кампанії.

Зак також пояснює, що до дії його спонукало інтерв’ю в мережі CTV з двома канадськими медиками, які працювали в Україні як добровольці ПДМШ і в цьому інтерв’ю просили про броньовані швидкі, оскільки звичайні прошивають російські кулі. «Я просто не міг нічого не робити!»

«Я вирішив відкласти виконання своїх обов’язків у правлінні Молодіжного симфонічного оркестру Вест-Айленду, засукати рукави, сповна скористатися своїм досвідом менеджера проектів та організатора для такої справи та розпочати цей проект, який став моїм пріоритетом!» – пише Зак.

Потім його познайомили з Друзенком, і вони домовилися негайно розпочати фандрейзингову кампанію для придбання й відправки в Україну до п’яти броньованих швидких.

Швидкі будуть закуповуватись по одному. Коли буде зібрано суму, що відповідає вартості однієї швидкої – 385 тис. канадських доларів включно з доставкою, автомобіль буде відправлено в Україну, а кампанія продовжить збирання коштів на решту машин одна за одною – до загальної кількості п’ять швидких.

Запрошуємо відвідати сторінку фандрейзингової кампанії для більш детальної інформації. Просимо жертвувати та/або поширювати інформацію про кампанію!

 

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ