• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 19 Березня 2024
  • 95
  • 0

Королева доріг Галина Алмазова: «Половина поранених у нашому батальйоні завдячують ПДМШ врятованими життями»

Два роки тому Галина Алмазова збиралася взяти участь у Ралі Дакар. Вже була підібрана команда, готова автівка. Презентувати команду планували в першій половині березня 2022 року. Але тоді «Вітерець» вже була зайнята іншими справами – рятувала життя, як йдеться у розлогому інтерв’ю з Галиною «Української правди».

Якось один військовий сказав їй: «Галю, якщо ти їдеш більш як 120 кілометрів на годину, снайперська куля тебе не наздожене».

У 2016 році на змаганнях у Польщі Алмазова отримала титул «Королева доріг». Напрошується аналогія з Highway Star — відомим хітом Deep Purples. І справді: між піснею та спортсменкою є дещо спільне — драйв, захмарний рівень енергії. Адже Галина Алмазова не тільки майстер спорту з авторалі, а ще й підприємець, волонтерка, парамедик, старший лейтенант Збройних сил України, учасниця російсько-української війни. Серед її нагород — ордени Богдана Хмельницького III ступеня та «Народний Герой України».

Під час війни «Вітерець» започаткувала власний волонтерський проєкт, вивезла з поля бою сотні поранених. Вступила до Збройних Сил України і стала заступницею командира батальйону спецпризначення «Дике поле», якому під час боїв на Харківщині та Донеччині допомагав Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова. Після завершення служби приєдналася до ПДМШ — у лютому 2024 року стала його віцепрезиденткою.

«Якщо брати наш батальйон, то десь половина поранених будуть вдячні саме ПДМШ за врятовані життя», – пояснює Алмазова.

Читати інтерв’ю на сайті УП.

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ