• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 10 Липня 2016
  • 242
  • 0

Медики-волонтери Харківщини можуть приєднатися до роботи мобільного шпиталю

Медики -волонтери Харківщини можуть випробувати себе в роботі Першого добровольчого медичного госпіталю. Є величезна потреба в середньому медичному персоналі, хірургах, анестезіологах, травматологах та терапевтах.
Про це під час презентації ПДМШ в Харкові сказав один з його засновників Геннадій Друзенко.
Він зазначив, що медична служба збройних сил укомплектована сьогодні на 30%, а в ПДМШ за одну ротацію проходить 20-30 медиків, тому в шпиталі завжди раді новим фахівцям. До створення Першого добровольчого медичного госпіталю юриста Геннадія Друзенко та його соратників по Майдану підштовхнули … цифри. Цифри статистики, які говорили про те, що поранених бійців занадто довго транспортують до місця надання кваліфікованої медичної допомоги.
“Коли Міністерство оборони оприлюднило першу офіційну статистику СКЛ 30% поранених бійців померли, тобто їх не вдалося врятувати. 33% поранень – кожен третій загинув. При тому, що НАТівський стандарт – 3%.”, – розповідає Друзенко.
Якщо не зупинена кров, не зафіксовано переломи, не поставлена крапельниця, велика ймовірність, що такому пораненому медики, що знаходяться за двісті кілометрів, будуть не потрібні. У медицині це називається “правилом золотої години”. Протягом години після поранення боєць повинен отримати першу допомогу.
Тож волонтери вирішили привезти медицину якомога ближче до лінії фронту. За півтора року через ПДМШ пройшли понад дві сотні добровольців, дві третини з яких – медики (лікарі та середній медичний персонал), решта – парамедики, санінструктори, санітари.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ