• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 18 Березня 2017
  • 487
  • 0

“Ми таких чуйних, уважних людей не зустрічали” – пацієнти тепло подякували ПДМШ за свого лікаря

Сьогодні на ім’я президента Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадія Друзенка надійшов дуже теплий лист з Луганщини. Сім’я Олександра та Клавдії Задорожних з Петропавлівки Станично-Луганського району висловлюють свою подяку Ірині Йосипенко – одному з лікарів ПДМШ, що в лютому цього року за ротацією працювали у Петропавлівській лікарні Станично-Луганського РТМО. Цей лист, мабуть, найкраща ілюстрація того, що в ПДМШ називають “зшивати країну”. Наводимо його повністю в перекладі українською мовою.

Шановний Геннадію Володимировичу!

Наша сім’я, я, Задорожний Олександр Григорович, моя дружина Задорожня Клавдія Дмитрівна, висловлюємо величезну подяку лікарю хірургу науковому співробітнику ДЗ Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України Ірині Орестовні Йосипенко.

Якби не вона, моя дружина не одужала б. Ми таких чуйних, уважних людей, які так ставляться до своїх обов’язків, не зустрічали. По-перше, вона заспокоїть, що найголовніше, пояснить, відверто поговорить, адже це, мабуть, найголовніше, що потрібно хворому. По-друге, вона турбувалася про ліки, яких у нас немає, добивалася, знаходила, і ви знаєте, що дивовижно в цьому лікарі, справжньому лікарі, що вона після свого від’їзду продовжує телефонувати. Питає, турбується про здоров’я свого пацієнта. Це просто дивовижно. Так зворушливо.

Ось чому ми хочемо через Вас висловити їй величезну подяку за те, що на землі є такі чудові люди – лікарі.

З величезною вдячністю до Вас сім’я Задорожних.

(На фото вгорі: Ірина Йосипенко у Петропавлівській лікарні з пацієнтом – Клавдією Задорожною. Фото: Артем Сліпачук)

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ