• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 10 Квітня 2017
  • 341
  • 0

Мобільна команда лікарів ПДМШ привезла до Попасної подарунки та ліки

Дитячі лікарі та спеціалісти-дерматологи, які сьогодні у складі команди Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова прибули з Києва до Попасної на Луганщині, привезли з собою подарунки до Великодня, а також дерматологічні ліки. Про це повідомив Дмитро Вернигор віце-президент і головний лікар ПДМШ.

Він розповів, що вчора перед від’їздом лікарі-добровольці завітали до церкви св. Георгія, розташованої поруч з Південним вокзалом столиці, де отримали передачу для попаснянців: ікону і різноманітні солодощі. Крім того, одна з найбільших хорватських фармацевтичних компаній BELUPO надала лікарям дерматологічні ліки як благодійну допомогу.

Сьогодні ж ікону передали до Свято-Миколаївської церкви в Попасній. Що стосується смаколиків до Великодня, то лікарі передаватимуть їх до дитячих закладів, у яких проводять профілактичні огляди. (У перший день було оглянуто 44 вихованці дитячого дошкільного закладу № 3.)

Троє дерматологів Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – завідувач кафедрою дерматовенерології проф. Олександр Літус разом з аспірантами цієї кафедри Анною Стовбир та Іриною Літус – які разом з “педіатричним десантом” прибули на Луганщину, сьогодні проводили огляди дорослих у поліклініці в Попасній, а завтра прийматимуть пацієнтів з усієї області в Лисичанську. “Уже сьогодні серед пацієнтів виявлено дві онкологічні патології шкіри – це дуже важливо”, – наголосив Дмитро Вернигор.

Ліки, отримані від BELUPO, лікарі-добровольці безкоштовно видаватимуть тим, хто їх потребує, при призначенні лікування. “Невикористані ліки будуть передані до місцевих медзакладів”, – сказав Вернигор.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ