• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 27 Січня 2018
  • 658
  • 0

ПДМШ і МедЕкс об’єднують зусилля

Сьогодні в Києві в офісі Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова було підписано меморандум про взаємодію між ПДМШ і Громадською організацією “Цивільний центр гуманітарної та соціально-медичної допомоги в місцях військових конфліктів і екокатастроф “МедЕкс”. Документ підписали президент ПДМШ Геннадій Друзенко та голова правління МедЕкс Андрій Білоног.

Згідно з меморандумом, ПДМШ застосує свій механізм залучення цивільних медиків-добровольців до надання медичної допомоги в районах проведення АТО до медичних працівників, яких залучає МедЕкс. Як висловився Друзенко, “ПДМШ вбудує МедЕкс в той унікальний юридичний механізм, який ми розробили і вже кілька років застосовуємо”.

Зокрема ПДМШ здійснюватиме документальний та юридичний супровід медиків-добровольців, залучених центром МедЕкс, які в районах проведення АТО працюватимуть під обома брендами: і МедЕкс, і ПДМШ.

Голова правління МедЕкс Андрій Білоног

“ПДМШ є відкритою організацією, і наша юридична схема дійсно дає можливість працювати не тільки нам, а й тим, хто хоче бути нашими партнерами – працювати максимально легально і юридично комфортно в зоні АТО”, – сказав Геннадій Друзенко.

“На лінії фронту бракує кваліфікованих медичних кадрів, – каже Андрій Білоног. – Оскільки ПДМШ показав себе надійним партнером, багато допомагає людям, зокрема і на фронті, ми вирішили об’єднати наші зусилля, аби оптимізувати нашу діяльність, а отже надавати якісніші послуги більшій кількості людей”.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ