![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2017/11/IMG_2978.jpg)
ПДМШ ім. Пирогова формує оперативний резерв
Перший добровольчий мобільний шпиталь ім.Пирогова формує у Дніпропетровську оперативний кадровий резерв.
Оперативний резерв — це медики, які готові у випадку загострення ситуації в зоні АТО прибути у короткострокове відрядження для посилення команди лікарів ПДМШ. Усі резервісти пройдуть навчання з польової медицини та будуть залучені до спеціальної освітньої програми.
Запрошуємо лікарів-анестезіологів, хірургів, терапевтів та офтальмологів, а також лікарів усіх інших спеціальностей, інтернів, середній медичний персонал та студентів-медиків заповнити анкету.
Звертаємося до небайдужих патріотів Дніпропетровщини із закликом допомогти у проведенні навчань, екіпіруванні резервістів та формуванні запасу медикаментів на випадок посилення боїв і зростання кількості поранених у зоні АТО.