• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 03 Липня 2022
  • 919
  • 0

ПДМШ підставляє плече військовим, розширюючи їхні спроможності медичного забезпечення та евакуації поранених – Віктор Чалаван

Свіжий відеопортрет, «намальований» журналістом Дмитром Тузовим в інтер’єрі російсько-української війни, представляє Віктора Чалавана (позивний «Мулла») – експерта у сфері національної безпеки та оборони, радника міністра внутрішніх справ України.

З початку російсько-української війни Віктор очолював департамент міліції особливого призначення, у сфері компетенції якого були добровольчі батальйони. У першій ротації ПДМШ на сході в цьому році він організовував безпечну роботу медиків під час евакуації поранених.

«ПДМШ підставляє плече військовим, розширюючи їхні спроможності медичного забезпечення та евакуації поранених, – каже Чалаван. – За останні два тижні, згідно тільки з тією статистикою, якою я володію, ПДМШ евакуював із «червоної зони», тобто районів обстрілів і бойових дій, більше 120 людей. Значна частина з них – цивільні: літні люди жінки, діти, які отримали важкі поранення».

Він також підкреслив важливість того, що ПДМШ також постачає гуманітарну допомогу цивільному населенню цих територій.

Російсько-українську війну Віктор описує так: «Маленька, але добре мотивована і трошки модернізована радянська армія б’є велику немотивовану і немодернізовану радянську армію. «Маленька» – це українські Збройні Сили, які колись вийшли з Радянського Союзу… Російська [армія] – це те лайно, яке було в часи Радянського Союзу. Лайном було, лайном і залишилося».

Він також висловив свою думку про український політикум , який влаштований так, що «поки вони не придумають схему, як украсти, то вони нічого не закуплять для оборони країни. Політикам треба собі затямити, що так, як було до 24 лютого, вже не буде».

 

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ