• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 30 Січня 2017
  • 230
  • 0

ПДМШ поділився обладнанням з Червоним Хрестом

У суботу Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова надав загонам швидкого реагування Червоного Хреста України 20 транспортувальних щитів (для транспортування постраждалих з ушкодженням хребта) та шість дитячих комірів Шанця для фіксації шийних хребців.

“Це обладнання нам вкрай потрібне, – прокоментував подію координатор загонів Тарас Логгінов. – Український Червоний Хрест –не надто багата організація, яка здебільшого фінансується за рахунок Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця. Але Міжнародний Червоний Хрест зацікавлений тільки в тому, аби наші загони працювали десь ближче до фронту, а інші не підтримує”.

Як розповів Тарас Логгінов, після Революції Гідності Український Червоний Хрест розпочав створення в Україні мережі загонів швидкого реагування на випадок стихійного лиха, теракту, катастрофи, аварії тощо. Уже створено 22 загони і ще п’ять-шість на стадії формування. “Тобто у нас дуже велика потреба в транспортувальних щитах. Наприклад, з 2014 року нами було закуплено тільки 10 таких щитів”, – сказав він.

Що стосується дитячих комірів Шанця, то у загонів Українського Червоного Хреста їх не було зовсім. “Якщо, наприклад, в ДТП потрапляла мала дитина, нам доводилося вирізати такі комірці з картону”, – зазначив Логгінов.

Медики загону першої медичної допомоги Червоного Хреста і волонтери, які потім створили ПДМШ, є побратимами ще з 1 грудня 2013 р., коли вони надавали допомогу постраждалим під час заворушень під Адміністрацією Президента України в Києві. “Вони були нашими єдиними партнерами, колегами, побратимами, які працювали 1 рудня на Банковій”, – сказав співзасновник і керівник ПДМШ Геннадій Друзенко.

За словами Логгінова, за три місяці роботи загону Червоного Хреста на Майдані вони надали медичну допомогу близько 1500 особам.

 

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ