• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 17 Серпня 2017
  • 523
  • 0

ПДМШ презентовано на Волині. Ветерани шпиталю отримали нагороди

Учора й сьогодні у трьох містах Волинської області та одному на Рівненщині медичному персоналу місцевих закладів охорони здоров’я було презентовано проект Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова. Заходи відбулися в Нововолинській міській лікарні, Ковельській та Володимир-Волинській центральних районних лікарнях та у Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що в Клевані.

Після вручення нагород. Зліва направо: Геннадій Друзенко, Сергій Сівак та Олександр Кругляк

Президент ПДМШ Геннадій Друзенко розповів про мобільний шпиталь, правові засади його діяльності, досягнення, умови участі та роботи медиків-добровольців, відповів на запитання аудиторії. У рамках заходів також були нагороджені ветерани мобільного шпиталю. Лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії Волинської обласної клінічної лікарні Сергій Сівак, який також є депутатом Волинської обласної ради та організував цей презентаційний тур, отримав відзнаку «За врятовані життя». Таку саму нагороду вручили й завідувачу хірургічного відділення Волинського обласного госпіталю ветеранів війни Олександру Кругляку. У Клевані вже сьогодні завідувач відділенням реанімації, анестезіології та інтенсивної терапії Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни Олександр Левчук отримав медаль Міністерства оборони України «За сприяння ЗСУ».

Олександр Левчук. Лікар знає, як правильно приймати не тільки ліки, а й нагороди 🙂

Участь у заходах, які зібрали десятки медиків у кожному із закладів, також взяв віце-президент ПДМШ з питань логістики Ігор Буйвол.

За словами Геннадія Друзенка, презентації викликали неабиякий інтерес. «Сподіваємось, в результаті проведених заходів кількість волинян-пироговців щонайменше подвоїться», – сказав Друзенко.

«Ми радо презентуємо ПДМШ на запрошення наших побратимів чи адміністрації медзакладів в будь-якій точці України», – також додав він.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ