![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2019/04/58461795_2038660066440840_6248481463474323456_n.jpg)
Пироговці привітали з Великоднем захисників України, що перебувають на лікуванні у Львівському госпіталі
Сьогодні група добровольців ПДМШ (Паша Демянов, Галина Черниш, Тарас Свистун, Олег Шиба, Stepan Kutsmyda та Roman Kis) завітали до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону у Львові, аби – вже традиційно – привітати з Великоднем захисників України, що перебувають там на лікуванні.
Як розповів Паша, пироговці привезли пораненим бійцям “пів-буса смаколиків”.