![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2018/02/27994305_1437574573035369_1712665029_n.jpg)
Подаровану компанією “Медек” вакцину від грипу ПДМШ передав для ветеранів війни
Останню третину партії антигрипозної вакцини, одноразових шприців і спиртових серветок, безкоштовно наданих фармацевтичною кампанією “Медек”, Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова сьогодні передав Українському державному медико-соціальному центру ветеранів війни, що у селі Циблі на Київщині.
Подарунок вартістю понад 200 тис. гривень – 1700 флаконів вакцини та стільки ж шприців і серветок – привіз до центру і передав його головному лікарю Юрію Гриненку віце-президент ПДМШ з питань логістики Ігор Буйвол.
Наприкінці січня така сама благодійна допомога була доставлена на Луганщину: до Центру первинної медико-санітарної допомоги в Попасній та Районного територіального медичного об’єднання у Станиці Луганській.
Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни проводить реабілітацію учасників АТО, на його базі формується головний центр реабілітації демобілізованих бійців.