• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 24 Березня 2022
  • 141
  • 0

Репортаж з України: бригада медиків евакуює поранених в Ірпіні

Місто Київ досі перебуває під обстрілом російської армії майже місяць від початку вторгнення в Україну. Бойові дії тривають на околицях міста та в місті Ірпінь на північний захід від столиці, куди евакуюються останні мирні жителі. Спеціальний кореспондент France 24 Ґвендолін Дебоно провела день в дуже ризикованих поїздках туди й назад разом з лікарями-добровольцями.

Їхній жовтий автомобіль швидкої допомоги є синонімом порятунку для мешканців, які досі застрягли біля фронтів, де українські війська воюють проти російської армії. Тарас – лікар у Франції та українець за походженням – вирішив залишити Корсику, де він практикував, коли почалася війна в Україні, щоб стати лікарем-добровольцем у зоні конфлікту.

Тарас завжди в команді з водієм Сергієм. Того дня вони їдуть шукати мирних жителів, які опинилися в пастці в місті Ірпінь на околиці Києва, столиці України. Жителів, які постраждали, доставлено в безпечне місце.

Але Тарас і Сергій часто потрапляють під перехресний вогонь, що заважає їм наблизитися. Вони повинні сховатися і чекати, оскільки українські сили намагаються відкинути позиції російської артилерії.

Російські війська час від часу обстрілюють пункти евакуації з мінометів, а Тарас і Сергій намагаються забрати мешканців до карети швидкої допомоги. Жорсткий постріл змушує транспорт Тараса тремтіти, і він втрачає рівновагу. Лікар намагається наказати мешканцям будинку ховатися в його машині швидкої допомоги: гул трьох інших детонацій заглушує його голос.

Вони перераховують осколки свого неброньованого автомобіля. Того дня постраждалих не було. Завтра Сергій та Тарас рятуватимуть своєю каретою швидкої допомоги інших чоловіків, жінок та дітей.

 

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ