• +380 63 120 5434
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 06 Липня 2017
  • 787
  • 0

Штаб АТО видав наказ про залучення медиків червневої ротації ПДМШ до антитерористичної операції

Після місячної затримки керівництво антитерористичною операцією видало наказ про залучення до сил і засобів АТО медиків Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. М. Пирогова, які брали участь у червневій ротації евакобригад шпиталю. Про це повідомив віце-президент ПДМШ із взаємодії зі Збройними Силами України та іншими збройними формуваннями Олександр Гагаєв.

За його словами, у штабі АТО затримку пояснили очікуванням змін у законодавстві.

26 червня народний депутат Сергій Мельничук після зустрічі з президентом ПДМШ Геннадієм Друзенком направив звернення до Міністра оборони Степана Полторака та Начальника Генштабу ЗСУ Віктора Муженка з вимогою забезпечити щомісячне офіційне залучення персоналу ПДМШ до участі в антитерористичній операції. Три дні по тому Друзенко разом з лідером руху “Справедливість” Валентином Наливайченком і водієм-санітаром ПДМШ, рок-музикантом Андрієм Антоненком (Riffmaster) на спільній прес-конференції розповіли, що з такою проблемою ПДМШ стикається щотримісяці – після кожної ротації керівництва АТО.

Для ПДМШ існує спеціальна процедура, ухвалена Полтораком 28 липня 2016 р.: “Порядок залучення цивільного медичного персоналу до складу сил і засобів АТО”. Підставою для ухвалення цього порядку стала доповідь Муженка, який, власне, і запропонував механізм залучення, передбачений чотиристороннім меморандумом про взаємодію в рамках проекту “Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова” (між ПДМШ, МО, ГШ ЗСУ та МОЗ).

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    +380 63 120 5434


© Copyright 2017 ПДМШ