![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/WhatsApp-Image-2022-05-03-at-20.58.56-1.jpeg)
Війна не знає ані вихідних, ані свят
Початок травня для ПДМШ не приніс жодних змін, і колишній «День міжнародної солідарності трудящих» не став винятком.
Кожний день приносить нових поранених – осколкові та кульові поранення, травматичні ампутації, кровотечі, а ще ножові поранення, укуси собак і соматичні хворі. You name it, як кажуть на батьківщині джавелінів. Зокрема сьогодні медики ПДМШ надавали допомогу двом братам-погодкам, які отримали поранення в один день та були госпіталізовані в одну лікарню.