![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2022/09/220911_You-have-to-pay-for-an-offensive.-There-are-many-wounded-–-Gennady-Druzenko.png)
За наступ доводиться платити. Поранених багато – Геннадій Друзенко
Незадовго до визволення Балаклії Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова розгорнув великий стабілізаційний пункт у районі цього міста на Харківщині. За словами керівника шпиталю Геннадія Друзенка, ПДМШ знав про наступ і висунувся з місця постійної дислокації. Стабпункт влаштували в напівзруйнованому фермерському ангарі по сусідству з ангаром, де ще догорало соняшникове насіння, підпалене загарбниками. Наступного дня українські війська почали наступ, і до стабпункту почали надходити поранені.
«Наступ – це така річ, за яку доводиться платити, і платити дорого. Тобто поранених, на жаль, багато», – каже Друзенко. В інтерв’ю з журналістом «Радіо НВ» Дмитром Тузовим він розповідає про роль медиків у цій війні, наголошує на її всенародному характері та необхідності об’єднання зусиль війська та волонтерів: