![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2017/08/Volyn_logo.png)
За хірурга Олександра Кругляка моляться у Новому Айдарі
Він їхав у відрядження на війну. І навіть був спочатку трохи розчарований, потрапивши у райлікарню на Луганщині, де довелося оперувати мирних жителів з апендицитами і грижами. Але коли російськомовні медсестри і пацієнти через місяць стали розмовляти з ним українською, коли хворі на прощання обіймали лікаря і обіцяли не забути його довіку, наш земляк зрозумів, що дві ротації відбув там недаремно.