• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 30 Липня 2017
  • 337
  • 0

Законопроект, що має урівняти в правах усіх учасників бойових дій, перебуває на розгляді профільного комітету ВР

Проект закону № 6202 про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо уточнення деяких положень) перебуває на розгляді парламентського Комітету у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю. Після опрацювання комітетом та включення законопроекту до порядку денного сесії Верховної Ради України його буде внесено на розгляд депутатів у сесійній залі. Про це йдеться у листі голови комітету Олександра Третьякова голові Громадсько-політичного руху “Справедливість” Валентину Наливайченку.

Джерело: Антикорупційний рух В. Наливайченка (http://korrupcia.net/news/zakonoproekt-ruhu-spravedlyvist-ta-pdmsh-im-pyrogova-nevdovzi-rozglyanut-deputaty-3534)

Лист було отримано у відповідь на звернення з підтримкою згаданого законопроекту та вимогою його термінового ухвалення. Звернення, підписане керівниками руху “Справедливість”, Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова та ще цілої низки громадських організацій, було надіслане до Верховної Ради 30 червня 2017 р. – наступного дня після спільної прес-конференції Наливайченка та президента ПДМШ Геннадія Друзенка. Як зазначено у листі, звернення було розглянуте профільним комітетом.

Законопроект № 6202, ініційований групою народних депутатів, було зареєстровано у Верховній Раді 16 березня 2017 р. і за чотири дні надано для ознайомлення парламентарям. Його текст підготували фахівці ПДМШ спільно з секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Зміни, які запропоновано внести до закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, мають на меті урівняти в правах усіх учасників бойових. У його чинній редакції закон визнає добровольців учасниками бойових дій лише за умови подальшого включення добровольчих формувань до складу ЗСУ, МВС, НГУ тощо.

Підготовці законопроекту передувала інша спільна прес-конференція Друзенка та Наливайченка, яка відбулася 20 лютого 2016 р.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ