• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 17 Грудня 2023
  • 351
  • 0

Залужний подякував ПДМШ за допомогу ЗСУ

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний надіслав Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. Миколи Пирогова подяку «за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України, що наближує Перемогу над ворогом».

Подяку як нагороду від Головкома ЗСУ медикам-добровольцям передав помічник Залужного полковник Олексій Носков у четвер, під час святкування дев’ятої річниці з «дня народження» ПДМШ.

«Ви завжди стаєте поряд з нашими військовими, — сказав Олексій Носков. — Без жодних соцгарантій ви стаєте і робите свою роботу, рятуєте… Тому ще раз дякую вам усім за вашу працю, за те, що ви рятували, рятуєте і будете рятувати».

Того ж дня мобільний шпиталь особисто привітав голова Служби зовнішньої розвідки України генерал-майор Олександр Литвиненко, а також телефоном з-під Авдіївки боєць ЗСУ Микола Стрепоченко.

Генерал-майор Олександр Литвиненко вручає керівнику ПДМШ Геннадію Друзенку пам’ятну медаль «Служба зовнішньої розвідки України»

«Днем народження» ПДМШ прийнято вважати 15 грудня 2014 року, коли перша команда медиків-добровольців ПДМШ (29 лікарів, парамедиків та допоміжний персонал) вирушила на війну, яку тоді називали Антитерористичною операцією. Утім, шпиталь бере свій початок зі створення добровольчих мобільних медичних бригад, які надавали першу медичну допомогу пораненим учасникам Революції Гідності десять років тому.

«ПДМШ став прообразом того, якою Україна може і має бути. Та Україна, за яку ми боремося, за яку ми офіруємо наші життя. За яку ми не боїмося орди, яка атакує нашу свободу, нашу гідність, нашу незалежність», — наголошує співзасновник і керівник ПДМШ Геннадій Друзенко.

Від початку своєї участі в російсько-українській війні ПДМШ надав медичну допомогу 85 тисячам військових і цивільних пацієнтів включно з 29 тис. після повномасштабного вторгнення агресора в лютому 2024 року.

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ