• +380 63 120 5434
  • info@medbat.org.ua
  • 06 Листопада 2019
  • 169
  • 0

Завершено другий етап диспансеризації прикордонників на сході України за участі лікарів-добровольців ПДМШ

Учора завершився другий етап співпраці Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова з Державною прикордонною службою України – спільне проведення щорічної диспансеризації прикордонників у районах проведення ООС.

Участь у другій місії, яка тривала з 15 жовтня, взяли дві лікарки ПДМШ: терапевт з Івано-Франківської області Галина Черниш і кардіолог з Київщини Олена Скоробогач. Порівняно з попереднім етапом співпраці – пілотним проектом у Маріуполі – ця місія виявилася набагато важчою, адже цього разу для проведення оглядів у загонах Східного і Донецько-Луганського регіональних управлінь ДПСУ довелося проїхати дорогами прифронтової території понад 1000 км.

Співпраця ПДМШ з прикордонниками відбувається на підставі меморандуму про співробітництво між добровольчим шпиталем та Адміністрацією ДПСУ, який підписали Голова ДПСУ Сергій Дейнеко та голова Наглядової ради ПДМШ Геннадій Друзенко. Згідно з документом, сторони співпрацюватимуть під час Операції об’єднаних сил «з метою проведення діагностики, диспансеризації та надання медичної допомоги» військовослужбовцям і працівникам ДПСУ, які проживають або проходять службу в районах проведення ООС.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    +380 63 120 5434


© Copyright 2017 ПДМШ