![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2022/03/275657323_708021650634809_5010792952314774101_n.jpg)
Бригада ПДМШ врятувала життя пораненому солдату
Сьогодні бригада швидкої ПДМШ, яка працювала біля Ірпінського мосту, врятувала життя пораненому захиснику України, який звернувся по допомогу до медиків-добровольців.
За словами медиків – Тараса Панкевича, Любові Савицької та Сергія Кисельова, боєць був при свідомості та поскаржився на біль у грудях вище серця. Огляд виявив кульове поранення, яке спричинило пневмоторакс. Поранений почав втрачати свідомість, але завдяки кваліфікованим діям Тараса Панкевича йому вдалося врятувати життя. Пацієнта стабілізували й доправили до лікарні Охматдит, де хірург Андрій Висоцький прооперував його.
Як пізніше повідомили з лікарні, з пораненим усе гаразд, він стабільний. Потребує видалення кулі та подальшого лікування.