• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 18 Квітня 2022
  • 114
  • 0

Енн повертається додому. Дякуємо тобі, Енн!

Енн, колишня військова медсестра з Канади, залишає Київ після трьох тижнів волонтерства в ПДМШ. На прощання вона отримала відзнаку від мобільного шпиталю та забирає з собою з України найтепліші почуття вдячності від своїх нових посестр і побратимів, а також багатьох українців, яким вона допомогла.

Енн входила до складу так званого «іноземного легіону» ПДМШ – бригади карети швидкої допомоги з двох канадських і британського медиків та українського водія. Хрещення вогнем бригада пройшла під Ірпенем, однієї з гарячих точок цієї війни, звідки вони евакуйовували цивільних, зокрема 35-річного місцевого мешканця з гангреною після відмороження ніг.

«Так багато звірств, — сказала Енн CTV News за тиждень. – Ми бачимо такі жахливі речі, яких не повинна бачити жодна нормальна людина».

Зона воєнних дій ніколи не буває безпечною – комбатант ви чи некомбатант. Але коли ви стикаєтеся з військами московитів, червоний хрест на вашому автомобілі стає скоріше мішенню, аніж захистом.

Поряд із лікуванням поранень та інших травм, а також надання допомоги пацієнтам, які тижнями залишались без доступу до медичних послуг під час російської окупації, медики також роздавали гуманітарну допомогу, що була у них під рукою.

Енн, яка живе у Квебеку, приїхала до України наприкінці березня. «Я прийняла рішення одного недільного ранку, – розповіла вона CTV News. – Я сказала: досить. Маю їхати. Допоможу, чим зможу». Їй зустрілася назва «ПДМШ», вона надіслала електронного листа його керівнику Геннадію Друзенку і за 30 хвилин була запрошена приєднатися до команди.

Вона також каже, що знайомство з Україною дещо поліпшило її думку про людство.

Підрозділ ПДМШ із Співдружності націй: Ен, Мартін і Єлена. Дівчата із Канади, а хлопець – британець. Боже, бережи Королеву!

 

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ