• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 14 Квітня 2017
  • 294
  • 0

Геннадій Друзенко: “Ми відповідаємо за тих, кому засвітили промінь надії” – пацієнтка ПДМШ отримала великодній подарунок

Сьогодні Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова доставив дефіцитні ліки колишній пацієнтці мобільного шпиталю з Петропавлівки Станично-Луганського району на Луганщині. Ліки для Клавдії Задорожної були придбані ПДМШ на прохання Ірини Йосипенко, наукового співробітника і хірурга вищої категорії Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України – одного з лікарів ПДМШ, що в лютому цього року за ротацією працювали у Петропавлівській лікарні Станично-Луганського РТМО.

За словами Олександра Задорожного, який отримав цей подарунок для дружини, вони консультуються телефоном з Іриною Йосипенко ледь не щодня. “Якби ви тільки знали, як ми їй вдячні!” – сказав Олександр Григорович. Користаючись нагодою – перед святом Великодня – він побажав усім добровольцям-медикам, що приїжджають на Схід з усієї України, “здоров’я, терпіння і любові до ближнього. Хай вас Бог береже!”

Місяць тому Олександр Григорович і Клавдія Дмитрівна написали дуже зворушливого листа керівнику і співзасновнику ПДМШ Геннадію Друзенку з подякою Ірині Йосипенко.

Друзенко каже, що навіть у Києві, аби придбати ці ліки, йому довелося “покататися по аптеках”. Наступною проблемою була доставка, оскільки деякі з цих препаратів мають зберігатися в холодильнику, тому варіант доставки поштою одразу відкинули. Виручив заступник керівника ПДМШ з логістики Ігор Буйвол, який саме збирався на Схід. Для перевезення ліків Ігор позичив у родичів автохолодильник.

“Ми – ПДМШ – пам’ятаємо заповідь Екзюпері та відповідаємо за тих, кому засвітили було промінь надії. Тому навіть після завершення ротації Ірини Йосипенко до Петропавлівки, вона продовжує дистанційно лікувати пацієнта, а ми – забезпечувати його ліками”, – наголосив Друзенко.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ