• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 15 Жовтня 2018
  • 291
  • 0

Геннадій Друзенко: “Подвижництво наших медиків-добровольців залишається незмінним. Як і джерела фінансування ПДМШ”

За чотири роки, що минули після першої публічної презентації Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова, сталося багато змін. “Незмінним залишився дух подвижництва медиків ПДМШ і наше намагання “зшити” Україну”, – сказав учора голова Наглядової ради ПДМШ Геннадій, коментуючи четверту річницю тієї презентації.

Чотири роки тому, 14 жовтня 2014 року, ПДМШ був уперше презентований представникам ЗМІ на полігоні “Снайпер” під Києвом. Після презентації Геннадій на Facebook подякував “усім, хто допоміг згенерувати інтерес ЗМІ”, а також “Президентові України за День захисника України на Покрову – моє улюблене свято!”

Друзенко зазначив, що з того часу насамперед змінилася концепція ПДМШ, який задумувався як польовий шпиталь на кшталт MASH: “Ми зрозуміли, що розгортати польовий шпиталь на власній території, де поруч є обладнані лікарні, немає жодного сенсу. Тому, зберігши мобільність, ми стали працювати у двох форматах: на базі прифронтових цивільних лікарень і як бригади медичної евакуації безпосередньо у військових частинах. Потім додали ще один формат: так звані медичні десанти”.

Змінився також веб-сайт ПДМШ, і посилання в тому дописі на Facebook чотирирічної давнини, яке стосувалося прохання допомогти, вже не працює. “До речі, зазначене там джерело фінансування – ще одна річ, яка залишилася незмінною. Маємо лише новий лінк: http://www.medbat.org.ua/uk/help1/. Можна сприйняти це як натяк”, – зауважив Друзенко.

За чотири роки у зоні проведення АТО/ООС ПДМШ здійснив 42 місячні ротації та дев’ять короткострокових “десантів”, у яких взяли участь 470 медиків добровольців з усієї України. Разом вони надали кваліфіковану медичну допомогу більш як 50 тисячам пацієнтів – і військових, і цивільних.

Пропонуємо колекцію відео, які нам вдалося розшукати про першу публічну презентацію ПДМШ:

 

Народний шпиталь. Так засновники називають перший добровольчий мобільний медпункт. Його презентували на показових навчаннях у Києві. Загалом, це п’ять реанімаційних місць, цифрове обладнання та евакуаційний транспорт.

 

За тижні три на передову на підмогу військовим госпіталям вирушить перший медичний добровольчий шпиталь імені Миколи Пирогова.

 

Мобільний шпиталь добровольців-медиків вирушить в зону АТО. Цей проект – ініціатива ради з захисту прав пацієнтів. Вона не лише шукає персонал, який поїде на фронт, але і повністю формує шпиталь за благодійні кошти.

 

Мобільний шпиталь презентували на полігоні неподалік Києва. Він обладнаний так, що в ньому можна проводити невідкладні хірургічні операції біля передової. Така медична практика вже давно успішно працює у НАТО.

 

“Сила Людей” займається реальними справами замість завішування країни білбордами. 14 жовтня на полігоні «Снайпер» відбулась публічна презентація та демонстраційне навчання «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова» (ПДМШ ім. Пирогова). Презентували шпиталь другий номер у виборчому списку партії “Сила Людей” Геннадій Друзенко й один із найактивніших партійців Євген Найштетік.

 

На Схід у зону АТО скоро вирушить перший медичний батальйон із величезним генератором, операційною, машиною швидкої допомоги. Власне, це і є мобільний госпіталь. Читати на сайті: http://24tv.ua/n496547

 

Topic: “Presentation of the “First Volunteer mobile hospital” Hennadiy Druzenko, Government Commissioner for Ethnonational Policy, Chair of the “First Volunteer Nobile Hospital” Supervisory Board.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ