• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 30 Січня 2018
  • 425
  • 0

Крім лікарів і медикаментів ПДМШ везе на схід “духовну їжу”

Сьогодні Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова знову став ньюзмейкером, запросивши ЗМІ на відправку на схід книг, зібраних небайдужими киянами. Книги будуть перевезені автомобілем ПДМШ, який розвозитиме по лікарнях медиків 35-ї цивільної ротації, і доставлені до бібліотеки Центральної районної лікарні у Станиці Луганській.

“Особливістю цієї ротації є те, що ми повеземо не тільки лікарів і медикаменти, але й, так би мовити, “духовну їжу” – книжки”, – прокоментував подію президент ПДМШ Геннідій Друзенко.

У заході також узяв участь лідер Руху “Справедливість” Валентин Наливайченко. Він розповів, що ініціатором акції “Збери книги до лікарень на передовій” стала киянка Людмила Яременко, яка через Facebook звернулася особисто до нього і попросила передати на передову її власну бібліотеку. До акції долучилися й інші люди, а також газета “День”, журналісти якої передали на схід книги власного виробництва і свіжі газети. Так, за словами Наливайченка, Євген Марчук віддав написану ним книгу “На шляху до НАТО”

Звертаючись до журналістів лідер “Справедливості наголосив: “На схід можна і треба передавати українське слово, український світ, але сучасний, незалежний і справді цікавий. Ми зверталися до командирів бригад – молодих, сучасних українських офіцерів, і вони пообіцяли, що бібліотеки, які поступово створюватимуться у військових частинах за допомогою таких людей як Людмила Яременко, як Євген Марчук та інші, будуть доступні і для українців, які проживають на вже звільнених територіях”.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ