• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 15 Жовтня 2019
  • 339
  • 0

Лікарки ПДМШ у Троїцькому розпочали черговий етап диспансеризації прикордонників на сході України

Сьогодні дві лікарки Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова прибули до Троїцького на Луганщині де розпочали проведення щорічної диспансеризації прикордонників Луганського загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

У перший день терапевт з Івано-Франківської області Галина Черниш і кардіолог з Київщини Олена Скоробогач проводили огляди прикордонників удвох, але завтра до них мають приєднатися лікарі ДПСУ, а пізніше – ще двоє медиків ПДМШ: психолог та епідеміолог з Харкова Сергій Усенко і лікар УЗД з Вінниці Олег Фалюк.

Місія лікарів ПДМШ триватиме до 6 листопада. Крім кількох загонів Східного регіонального управління спільна команда медиків-добровольців і медиків-прикордонників також обстежить службовців кількох загонів Донецько-Луганського регіонального управління. Спільне проведення диспансеризації в цих двох регіональних підрозділах Держприкордонслужби є продовженням співпраці між ПДМШ і ДПСУ, яке розпочалося в серпні пілотним проектом у Маріуполі.

Співпраця ПДМШ з прикордонниками відбувається на підставі меморандуму про співробітництво між добровольчим шпиталем та Адміністрацією ДПСУ, який підписали Голова ДПСУ Сергій Дейнеко та голова Наглядової ради ПДМШ Геннадій Друзенко. Згідно з документом, сторони співпрацюватимуть під час Операції об’єднаних сил «з метою проведення діагностики, диспансеризації та надання медичної допомоги» військовослужбовцям і працівникам ДПСУ, які проживають або проходять службу в районах проведення ООС.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ