![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/277802999_5317453611619607_8156681205461650709_n.jpg)
ПДМШ доставляє другий гуманітарний вантаж до Чернігова
Уже вдруге протягом останніх чотирьох днів ПДМШ привіз до Чернігова гуманітарну допомогу. Андрій Прокопенко, що очолює логістично-гуманітарний напрям діяльності добровольчого шпиталю, його заступник Максим Галянт і відомий журналіст Дмитро Тузов передали допомогу Чернігівській обласній клінічній лікарні.
Як повідомляє в дописі на фейсбуці Дмитро, у лікарні після обстрілів міста російськими воєнними злочинцями немає ані води, ані електрики, ані тепла – за прохолодної погоди! При цьому в лікарні перебуває багато поранених. «Тож допомога прийшла вчасно, лікарі задоволені. Чернігів, ми з тобою! Слава Україні!» – пише Дмитро.
У 2019-2020 роках Андрій Прокопенко був головою Чернігівської облдержадміністрації.