• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 12 Вересня 2017
  • 344
  • 0

ПДМШ презентовано у двох найбільших лікарнях Рівненщини

Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова знову був презентований на Рівненщині, цього разу – в обласному центрі. Керівник ПДМШ Геннадій Друзенко та його заступник з питань логістики Ігор Буйвол зустрілися з працівниками Рівненської міської лікарні та Рівненської обласної клінічної лікарні, розповіли про мобільний шпиталь, правові засади його діяльності, досягнення, умови участі та роботи медиків-добровольців. За словами Друзенка, кожну з презентацій відвідали понад 100 медиків. Були також і представники ЗМІ.

Минулого разу добровольчий шпиталь презентували на Рівненщині менше місяця тому – в Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що в Клевані. Чому так швидко знову повернулися на Рівненщину? “Ми подивилися статистику на нашій мапі “янголів у білих халатах” і побачили певну прогалину: з Рівненської області у ПДМШ лише п’ятеро медиків добровольців, тоді як із сусідньої Волинської – удвічі більше, з Хмельницької – більш як утричі, а зі Львівської – майже вп’ятеро більше. Знаючи, що Рівненщина – патріотичний регіон з хорошим медичним потенціалом, ми вирішили, що причиною цієї прогалини є, мабуть, брак інформації”, – пояснив Друзенко.

Геннадій подякував за підтримку управлінню охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації, до якої звернувся ПДМШ з проханням допомогти організувати презентації. “Нам зокрема допоміг заступник начальника цього управління Василь Височанський, у якого, до речі, син уже третій рік воює на сході. Пан Василь оперативно організував нам дві чудові можливості для зустрічі з медиками двох найбільших закладів охорони здоров’я у Рівному”, – сказав керівник ПДМШ.

Після презентацій добровольчого шпиталю на Волині та в Клевані 16-17 серпня онлайн-форму запису в добровольці заповнили шість медиків з Волинської області та лише двоє з Рівненської.

 

 

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ