• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 23 Вересня 2017
  • 588
  • 0

Подарований братами Дубневичами мікроавтобус возитиме медиків ПДМШ на схід і зробить мобільний шпиталь ще мобільнішим

Учора народний депутат Ярослав Дубневич передав Першому добровольчому мобільному шпиталю ім. Миколи Пирогова мікроавтобус Ford Transit, спеціально придбаний ним разом з братом Богданом, також народним депутатом, для шпиталю. ПДМШ використовуватиме мікроавтобус для доправлення на схід медиків-добровольців, які працюють у місячних ротаціях і спеціалізованих десантах мобільного шпиталю.

Подарунок від братів Дубневичів прийняли президент ПДМШ Геннадій Друзенко і віце-президент шпиталю з питань логістики Ігор Буйвол.

Символічно передаючи ключі та техпаспорт транспортного засобу новим власникам, Ярослав Дубневич сказав: “Сьогодні я радий, що ми передаємо цей автомобіль для підвезення лікарів ПДМШ, аби вони вчасно прибували в зону бойових дій та мали можливість комфортно дістатися до місць чергування”. Він також зазначив, що цей мікроавтобус є особистим подарунком від братів Дубневичів, а не від їхнього благодійного фонду, який співпрацює з гуманітарними організаціями різного напрямку.

Як пояснив Геннадій Друзенко цей бусик, по-перше, має підстрахувати і зрештою замінити Mercedes Vito, на якому зараз розвозять лікарів, але який майже повністю “підірвав здоров’я” на прифронтових дорогах. “А по-друге, це просто ідеальна машина для наших медичних десантів: завантажили лікарів, поїхали, відпрацювали й повернулися. Робить наш мобільний шпиталь ще мобільнішим”, – сказав керівник ПДМШ.

Ярослав Дубневич також розповів, що їхня допомога мобільному шпиталю почалася близько року тому з допису у Facebook, в якому Геннадій звернувся до друзів з проханням допомогти вирішити проблему з квитками на потяг, бо лікарі не могли виїхати на схід. “Я тоді долучився, і ми спільними зусиллями вирішили цю маленьку проблему, – сказав пан Ярослав. – Потім ми не раз зустрічалися і не раз обговорювали питання забезпечення ПДМШ. Результатом цього стала передача цього автомобіля”.

На запитання, чому брати Дубневичі вирішили допомагати ПДМШ, депутат відповів: “Я чув багато добрих відгуків про лікарів ПДМШ, коли перебував у зоні АТО. Тому, почитавши про шпиталь, поспілкувавшись з його керівником Геннадієм, ми вирішили додати ще один напрямок діяльності – підтримку медиків у цій добрій великій справі: збереження здоров’я наших воїнів”.


Фотоальбом “2017-09-22, Київ, Маріїнський парк біля Верховної Ради. Передача ПДМШ мікроавтобусу Ford Transit, придбаного народними депутатами Ярославом і Богданом Дубневичами”

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ