![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/Ihor_Pysarchuk_Saxon.jpg)
ПДМШ взяв участь в евакуації пораненого бійця
Сьогодні вранці ще один український військовий отримав поранення від кулі ворожого снайпера в Донецької області. Завдяки злагодженим та професійним діям військових медиків і екіпажу добровольців MedStar Медевак ПДМШ – лікарем невідкладних станів Ігорем Писарчуком і водієм-санітаром Володимиром Гаврищенком, життю та здоров‘ю військового нічого не загрожує.
Ігор Писарчук розповів, що після отримання повідомлення вони разом з військовим медиком “застрибнули” до своєї машини (“Зореліт”) і вже за 14 хвилин передали пораненого медроті на точці евакуації, попередньо надавши всю необхідну допомогу. “У бійця дотичне поранення голови, тож можна вважати, що йому пощастило, – сказав лікар-доброволець. – Як буде далі, покаже час”.
![](http://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/DSCN8518.jpg)