• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 29 Вересня 2017
  • 535
  • 0

Президент ПДМШ продовжив презентаційний тур у Черкасах і Кам’янці-Подільському

Після презентації в Черкасах: (зліва направо) Ярослав Березань, Геннадій Друзенко, Вадим Козловський та Станіслав Щербина

Учора й сьогодні президент Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова Геннадій Друзенко продовжив агітаційний тур Україною презентаціями ПДМШ в Черкасах і Кам’янці-Подільському. У Черкасах презентація відбулась під час засідання колегії Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, а в Кам’янці – у рамках XVI з’їзду Всеукраїнського лікарського товариства. Керівник ПДМШ розповів про мобільний шпиталь, правові засади його діяльності, досягнення, умови участі та роботи медиків-добровольців.

Під час презентації в Черкасах, на якій були присутні близько 80 представників закладів охорони здоров’я області, заступник голови ОДА Ярослав Березань вручив двом ветеранам ПДМШ – хірургу Вадиму Козловському, заступнику головного лікаря Смілянської ЦРЛ, та анестезіологу Станіславу Щербині, завідувачу реанімаційним відділенням Черкаської обласної психіатричної лікарні – президентську відзнаку “За гуманітарну участь в АТО”. Козловський також отримав від ПДМШ “іменну зброю хірурга” – золотий скальпель “Честь та шана”.

Серед півсотні делегатів з усіх регіонів України участь у роботі з’їзді ВУЛТ у Кам’янці також взяв інший ветеран ПДМШ – лікар відділення анестезіології та інтенсивної терапії Волинської обласної клінічної лікарні Сергій Сівак. За словами Геннадія Друзенка, після презентації у ВУЛТ пообіцяли поширювати інформацію про ПДМШ через власні інформресурси.

Керівник ПДМШ активно пропагує мобільний шпиталь, зокрема серед української медичної спільноти. За останні три місяці він провів більш як 10 презентацій у восьми містах, а крім того мав численні виступи в електронних і друкованих ЗМІ. Чи є ефект від такої активності?

Ми проаналізували динаміку заповнення онлай-форми запису в добровольці починаючи з 3 липня, коли було запроваджено нову анкету. Результати аналізу представлені на графіку. Вже у серпні порівняно з липнем кількість медиків, готових стати добровольцями, зросла майже втричі та продовжила зростати у вересні. (Зрозуміло, ми не очікуємо постійного зростання в геометричній прогресії.) Характерно, що після проведення презентацій помітно збільшується частка потенційних медиків-добровольців саме з тих регіонів, де ці презентації відбулися.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ