• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 31 Грудня 2017
  • 1131
  • 0

Президент України призначив стипендію судинному хірургу Владиславу Горбовцю – «міцному горішку» ПДМШ

Наприкінці 2017 року Президент України Петро Прошенко призначив державні стипендії «видатним діячам охорони здоров’я» (Указ № 457/2017 від 29 грудня), у тому числі дворічну стипендію Владиславу Горбовцю – лікарю-хірургу судинного відділення малоінвазивної хірургії та флебології Київської міської клінічної лікарні № 8.

Владислав так відреагував на цю новину на своїй сторінці Facebook: «Щиро дякую Президенту України за новорічний подарунок. Особлива подяка Президенту ПДМШ Генадію Друзенку та всім камарадам-добровольцям, завдяки яким моє прізвище потрапило до цього указу. Веселих свят)))».

Владислав Горбовець – позивний «Брюс Вілліс» – працював на сході у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова п’ять ротацій, починаючи з лютневої 2015 року – під час боїв під Дебальцевим. Завдяки його вмілим рукам і розробленій ним передовій технології електрозварювання судин багатьом пораненим українським захисникам вдалося зберегти кінцівки.

«Міцний горішок» Горбовець брав участь у всіх «майданах», що відбулися в Україні з 1990-х років. Під час Революції Гідності надавав медичну допомогу протестувальникам і з початком війни також намагався бути корисним тим, що вміє робити найкраще (й краще за багатьох інших): записався до загону медицини катастроф, який практично так і не запрацював. Восени 2014 року з телевізійних новин дізнався про ПДМШ і негайно записався добровольцем. Так він потрапив до другої ротації мобільного шпиталю.

Робота й служіння кавалера ордену “За мужність” III ступеня Владислава Горбовця не залишилися непоміченими українськими ЗМІ. У травні 2016 року чудове інтерв’ю з Владиславом письменника з Донецька Володимира Рафєєнка опублікував «Фокус». Він також був героєм публікацій газети «День» (Валентин Торба, «Точність діагнозу»), «Української правди. Життя» (Олександр Ярощук, «Завдання: вилікувати Україну»), Громадського радіо (Дмитро Тузов, «Электросваркой мы лечим ткани, которые 150 лет назад вырывали»).

Фото: Олександр Чекменьов, «Фокус»

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ