• 0800334903
  • info@pdmsh.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 19 Жовтня 2016
  • 284
  • 0

Синергія доброчинності

Партію фармацевтичних препаратів, отриманих як благодійну допомогу корпорації “Юрія-Фарм” і безкоштовно доставлену на Схід України “Новою поштою”, передано до закладів охорони здоров’я Новоайдарського району на Луганщини. Про це повідомив головний лікар ПДМШ Дмитро Вернигор, який є керівником 19-ї ротації шпиталю.

Різноманітні розчини для інфузій та ін’єкцій, а також інфузійні канюлі та шприці на загальну суму майже 40 тис. грн. розподілять між лікарнями Новоайдару та Щастя. Препарати були передані ПДМШ з ініціативи самої корпорації згідно з заявкою, сформованою безпосередньо лікарями, які перебувають в ротації.

У церемонії передачі взяли участь в.о. директора Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної військової-цивільно адміністрації Ольга Рибалка, голова Новоайдарської районної ради Герман Звєрєв, голова Новоайдарської районної державної адміністрації Віктор Сергієнко, головний лікар Новоайдарського районного територіального медичного об’єднання (РТМО) Ніна Торба, заступник головного лікаря Новоайдарського РТМО Раїса Рижкова, головний лікар Новоайдарського Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Ольга Корж і головний лікар ПДМШ Дмитро Вернигор. Представники Луганщини тепло подякували ПДМШ за “колосальну допомогу, надану такій складній території в такий складний час”.

У свою чергу, ПДМШ дякує за доброчинність виробнику препаратів – корпорації “Юрія-Фарм” – і компанії “Нова пошта”.

За словами фахівця з розвитку HR-тренду “Юрія-Фарм” Інни Левенець, корпоративна соціальна відповідальність є однією із стратегій розвитку бізнесу компанії, і ця акція не була разовою. “Така безкоштовна допомога – не вперше і не востаннє. Це – складова нашого бізнесу”, – сказала пані Інна.

Компанія “Нова пошта” допомогла доставити препарати в рамках свого соціального проекту “Гуманітарна пошта України”. Цей проект дає можливість волонтерським організаціям та ініціативним групам відправляти й отримувати гуманітарні вантажі безкоштовно в будь-якому відділенні компанії по всій Україні.

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ