![](https://www.medbat.org.ua/wp-content/uploads/2017/04/National_Medical_University.jpg)
Співробітник НМУ працював хірургом-добровольцем у Станиці Луганській
Протягом місяця (з 30 січня до 28 лютого 2017 року) професор кафедри хірургії стоматологічного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Ярослав Сусак добровольцем працював хірургом в Центральній районній лікарні Станиці Луганської у складі Першого добровольчого мобільного шпиталю (ПДМШ) імені М.Пирогова у розпорядженні штабу АТО.