• 0800334903
  • info@medbat.org.ua
  • Код ЄДРПОУ / USR Code 39932886
  • 17 Травня 2017
  • 229
  • 0

За перший тиждень роботи гінекологічних мобільних бригад ФН ООН і ПДМШ на Луганщині обстежено понад 260 жінок

Станом на 17 травня у трьох районах Луганської області, де Фонд народонаселення ООН і Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова реалізують спільний проект, проведено профілактичні огляди 262 жінок. Про це повідомив керівник проекту – віце-президент і медичний директор ПДМШ Дмитро Вернигор. За його словами, від 10 травня до 30 червня 2017 р. у Навоайдарському, Попаснянському та Станично-Луганському районах працюють три мобільні бригади медиків, якими проект забезпечує ПДМШ.
Як ідеться у повідомленні на сайті ФН ООН в Україні, роботу мобільних бригад започатковано за ініціативи Луганської облдержадміністрації, а також Попаснянської та Станично-Луганської райдержадміністрацій. Бригади проводять безкоштовні профілактичні огляди і надають послуги у сфері репродуктивного здоров’я у сільській місцевості області вздовж лінії розмежування. Крім безкоштовної професійної допомоги вони забезпечують жінок лікарськими засобами. Медики перебувають у приміщеннях центральних районних лікарень, а також виїжджають до населених пунктів районів.

Згідно з інформацією на сайті ФН ООН в Україні, дві гінекологічні бригади складаються з акушера-гінеколога і медсестри, що проводять прийом жінок у ЦРЛ у Попасній та Станиці Луганській. Третя гінекологічна мобільна бригада, забезпечена машиною швидкої допомоги, щоденно виїжджає до населених пунктів району.

До складу третьої бригади, крім акушера-гінеколога і медсестри, також входить педіатр. Ця бригада оснащена портативним ультразвуковим апаратом, який дозволяє проводити обстеження жінок репродуктивного віку навіть у польових умовах. З детальним графіком роботи цієї мобільної бригади можна ознайомитися на сайті ФН ООН в Україні або за телефоном +380 98 636 6427.

Керівник проекту – віце-президент і медичний директор ПДМШ Дмитро Вернигор

Leave a Comment:

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  • Телефон
    0800334903


© Copyright 2017 ПДМШ